Akcesoria szalunkowe

          Każdy, kto zdecydował się na budowę domu czy innego obiektu, wie, jak ważne jest wykorzystanie sprawdzonych i trwałych materiałów. Szalunki są niezbędnym elementem w procesie budowy, które umożliwiają tworzenie stabilnych i trwałych konstrukcji żelbetowych. W asortymencie naszego sklepu znajdują się najważniejsze, niezawodne akcesoria szalunkowe. W ofercie można znaleźć produkty podobne w różnych cenach różniące się jakością ma to zastosowane przy budownictwie wielorodzinnym czy jednorodzinnym. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego produktu. 

Sortuj wg:

Akcesoria do szalunków

Jakość wykonania prac budowlanych zależy w dużej mierze od wykorzystanych akcesoriów do szalunków. Dlatego warto zdecydować się na zakup wysokiej jakości produktów:

 • Nakrętki talerzowe
  Nakrętki talerzowe to akcesoria szalunkowe stosowane wraz ze ściągami, aby umożliwić równomierne rozłożenie sił nacisku na szalunki. Zapewniają one stabilność i odpowiednie dociskanie szalunków, co przekłada się na lepszą jakość powierzchni betonu. Występują w wersji odlewanej i kutej.
 • Nakrętki przegubowe 
  Nakrętki przegubowe, podobnie jak nakrętki talerzowe, są używane w połączeniu ze ściągami. Ich główną zaletą jest uniwersalność - pozwalają na montaż szalunków o nieregularnych kształtach czy na nierównych powierzchniach (skosy). Występują w wersji odlewanej i kutej
 • Cęgi zbrojarskie KNIPEX
  Cęgi zbrojarskie są narzędziem niezbędnym podczas pracy ze stalą zbrojeniową. Ułatwiają zaciskanie, cięcie i montaż prętów zbrojeniowych z wykorzystaniem drutu wiązałkowego oraz łączenie ich w odpowiedniej konfiguracji. Wykorzystanie wysokiej jakości cęgów zbrojarskich KNIPEX, zapewnia precyzyjną pracę i trwałe efekty.
 • Ściągi gwintowane
  Ściągi gwintowane to akcesoria do szalunków - pręty stalowe z gwintem na obu końcach, które pozwalają na precyzyjne i łatwe mocowanie elementów szalunkowych. W połączeniu z nakrętkami ściągi gwintowane umożliwiają regulację nacisku na szalunki, co przekłada się na wyższą jakość konstrukcji. Wystęują w wersji spawalnej (zwykłe i ocynkowane zimnowalcowane) oraz niespawalne (samoczyszczące, gorącowalcowane o najwyższej wytrzymałości , nazwa niespawalne wynika z tego że nie zaleca się spawania tych ściągów z uwagi na to że przy spawaniu zmienia się struktura tej stali i robią się kruche jak szkło - mimo udanego zespawania, co za tym idzie to utrata właściwości.) Przyjmuje się wytrzymałość spawalnych na poziomie 90 KN a niespawalnych na poziomie 130 KN 

 

Akcesoria zbrojarskie

Wybór odpowiednich akcesoriów zbrojarskich jest kluczowy dla uzyskania trwałych i estetycznych konstrukcji betonowych. Dobrej jakości elementy, takie jak złączki, nakrętki talerzowe i przegubowe, cęgi zbrojarskie KNIPEX czy ściągi gwintowane, zapewniają szybkość montażu i precyzyjne wykonanie. Inwestując w odpowiednie akcesoria szalunkowe, możemy być pewni, że nasze prace budowlane spełnią oczekiwania pod względem jakości i trwałości. Dlaczego warto kupić akcesoria zbrojarskie w naszym sklepie?

 • Bogaty asortyment
  Nasza strona oferuje szeroki wybór akcesoriów do szalunków, takich jak złączki, nakrętki talerzowe, nakrętki przegubowe, cęgi zbrojarskie KNIPEX, ściągi gwintowane czy zestawy ściągów z nakrętkami. Dzięki temu z łatwością znajdziesz produkty, które są najlepiej dopasowane do Twojego projektu.
 • Gwarancja jakości
  Wszystkie nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i precyzję pracy. Dzięki temu możesz być pewien, że inwestujesz w akcesoria zbrojarskie, które sprawdzą się na każdej budowie.
 • Najniższe ceny
  Zakup akcesoriów do szalunków na naszej stronie to gwarancja konkurencyjnych cen. Dążymy do tego, aby nasza oferta była dostępna dla każdego, niezależnie od wielkości projektu.
 • Profesjonalne wsparcie
  Jeśli masz pytania dotyczące doboru odpowiednich akcesoriów do szalunków, możesz liczyć na nasze wsparcie. Zapraszamy do kontaktu.
 • Szybka i wygodna dostawa
  Zamówione produkty są wysyłane w krótkim czasie, co pozwala na szybkie rozpoczęcie prac budowlanych. Nasza strona zapewnia łatwy i przejrzysty proces zamawiania, a także różne opcje dostawy, które można dostosować do indywidualnych potrzeb.
 • Indywidualna wycena
  Indywidualne zapytania cenowe prosimy kierować na adres email: consulting@dystans.com.pl

Inwestując w akcesoria do szalunków z naszej strony internetowej, masz pewność, że otrzymujesz produkty najwyższej jakości, które pozwolą Ci zrealizować swój projekt z precyzją i trwałością. Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze produkty dla Twojego projektu budowlanego.

 

Zapytania cenowe prosimy kierować na adres email: consulting@dystans.com.pl

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com