Wyszukiwarka

O firmie

             Naszą specjalizacją są nowoczesne, sprawdzone oraz w wielu przypadkach niezwykle innowacyjne produkty i akcesoria budowlane. Wśród nich odnaleźć można: artykuły do robót żelbetowych, takie jak dystanse do zbrojenia - plastikowe oraz betonowe, listwy - fazujące i stropowe, akcesoria do szalunków - nakrętki, ściągi itp...  czy też rozmaite uszczelnienia.

           Województwo świętokrzyskie stanowi podstawowy obszar naszej działalności. Duża ilość wykonanych w obrębie tych lokalizacji przedsięwzięć konstrukcyjnych pozwoliła nam zdobyć cenne doświadczenie, wypracować stabilną pozycję w odniesieniu do firm konkurencyjnych oraz pozyskać zaufanie wielu, do dziś współpracujących z nami, kontrahentów.

 

Podczas współpracy z naszą firmą klienci doceniają nas przede wszystkim za:

•    terminowość (zdecydowaną większość dostaw realizujemy w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia),

•    elastyczne i zindywidualizowane podejście do podejmowanych przez nas zleceń,

•    obszerny i doskonały jakościowo asortyment rozmaitych akcesoriów do żelbetu,

•    silnie rozwiniętą siatkę handlową,

•    dobrze rozplanowaną logistykę,

•    fachową i rzetelną wiedzę, posiadaną przez nasz personel,

•    trwałość i jakość świadczonych przez nas usług.

 

           Wszystkie powyżej wymienione czynniki przekładają się w sposób bezpośredni na silny i efektywny fundament dla wszelkich dalszych czynności, wykonywanych w ramach określonego przedsięwzięcia budowlanego. Ponadto, aby zapewnić naszym klientom możliwe najlepsze rozwiązania w stosunku do ich potrzeb, udostępniamy Państwu również nasze profesjonalne usługi doradcze w ramach całego procesu zamówieniowego, obejmujące również wizytę naszego pracownika na Państwa terenie budowy.

Z istotnych spraw dodatkowych warto także wspomnieć, że z biegiem rozwoju firmy nieustannie dostosowujemy się do wymagań stawianych zarówno przez klientów, jak i budowlany rynek akcesoriów do żelbetu sam w sobie. Dzięki temu kompleksowość naszej firmy stale się zwiększa, a nasza oferta obejmuje coraz to obszerniejszy zakres produktów oraz nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych.

 

Bazując na bogatym asortymencie, pomagamy naszym klientom w obsłudze rozmaitych inwestycji. 

Ponadto, jeśli chodzi o akcesoria do żelbetu, współpracując z naszymi klientami zapewniamy im nieprzerwany, szybki i pewny dostęp do wszelkich niezbędnych narzędzi i rozwiązań konstrukcyjnych, stosowanych zarówno w obrębie placów budowy, jak i np. w ramach funkcjonowania zakładów prefabrykacyjnych.

O wysokim profesjonalizmie naszego zespołu przekonało się już wiele firm, działających na terenie obszarów, takich jak województwo lubelskie czy świętokrzyskie. W przypadku zainteresowania ofertą gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu oraz przeglądania dostępnych w ramach naszej witryny informacji. Gwarantujemy, że raz podjęta z nami współpraca zaowocuje silnymi, długotrwałymi i satysfakcjonującymi dla Państwa relacjami.


Zapraszamy do współpracy.

Marcin
tel. 739 045 886

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com