Wyszukiwarka

Uszczelnienia

           W wielu przypadkach w budownictwie istnieje konieczność prawidłowego uszczelnienia przerw roboczych i dylatacji przed wilgocią i wodą. W naszym asortymencie znajdą Państwo typowe uszczelnienia tj. taśmy bentonitowe ,żywice iniekcyjne, czy kotwy chemiczne. I tak naprzykład taśma bentonitowa służy do uszczelnień poziomych i pionowych oraz przejść rurowych.....bentonit pod wpływem wilgoci pęcznieje i wypełnia szczelniy w betonie.  Klej epoksydowy będzie służył do naprawy uszkodzonej powierzchni czy do zaklejenia otworów po korkach betonowych. A odpowiednia rurka szalunkowa (OKTAGON) wraz z atestem na szczelność zabezpieczy ścianę przed wniknięciem wody.

Dodatkowo w asortymencie sznury polimerowe pęczniejace, różnego roszaju taśmy dylatacyjne PVC (zewnętrzne i wewnętrzne) oraz blachy ocynkowane powleczone bitumem. Posiadamy również systemy przerw roboczych - od blach trapezowych po stretchmetall czy rury uszczelniające ("słoneczka" - wymuszające kontrolujące pęknięcia)

W sprawach związanych z uszczelnieniami prosimy kierować zapytania na email.

 - dla taśm PVC proszę o podanie symboli z projektów (Np: AA240 , AD320, A150, D150 ).

 - dla blach trapezowych proszę podać wysokość.

 - dla blach ocynkowanych powleczonych prosze podać: wysokość, czy obustronnie czy jednostronnie powleczona,czy ze stopką czy bez, czy w odcinkach prostych, czy w rolce 

- dla rur uszczelniających : ich długość i grubość ścian

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com